Alanya’yı ziyaret eden tüm misafirlerimize sunduğumuz farklı etkinlikler ve turlarla tatilinizi benzersiz kılıyor; ömür boyu unutulmayacak hatıralara sahip olacağınız eğlencelerle hayatınızı renklendiriyoruz. Düzenlemiş olduğumuz etkinlikler arasında en sevilenlerden biri olan Alanya Dolphin Show, ailenizle birlikte olacağınız bir ortamda yunus balıklarıyla birlikte geçireceğiniz muhteşem zamanlar vaat ediyor. Yaşayacağınız sıra dışı aktivitelerle gününüzü oldukça neşeli ve heyecanlı bir hale dönüştürebilir, sevimli hayvanlarla iletişim kurmanın keyfini doyumsuzca yaşayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek Alanya Dolphin Show’a katılmak için rezervasyon yapmanız olacaktır. Avrupa’nın en büyük yunus parklarından biri olarak bilinen Sealanya yapılan etkinlikler, Alanya’ya 20 km uzaklıkta olan Türkler bölgesinde kurulu bulunan muhteşem bir eğlence alanında yapılmaktadır. Etkinlikte, profesyonel eğitmenler tarafından eğitilen yunusların muhteşem gösterileriyle keyifli zaman geçirecek, dilerseniz onlarla birlikte serin sularda yüzebileceksiniz.

Sabah ve öğle olmak üzere iki grup halinde yapılan aktiviteler, özellikle çocuklu ailelerin mutlaka katılması gereken etkinlikler arasında ilk sırada yer almaktadır. Sabah grubuna katılmak isteyen ziyaretçilerimiz 09.00 -12.30 arası, öğlen turuna katılmak isteyen ziyaretçilerimiz ise 14.00- 17.30 arası için rezervasyon yaptırdıkları takdirde benzersiz eğlencelerin yaşandığı Dolphin turumuza katılım sağlayabilmektedir.

Alanya Dolphin Show, Alanya Dolphin Show

Alanya Hakkında

Alanya bölgesinde bulunan tarihi ve turistik bölgelere düzenlediğimiz turlar, rafting, yamaç paraşütü, dalış turları, jeep ve buggy safari aktiviteleri heyecan ve adrenalin tutkunu ziyaretçilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılarken, Dolphin eğlenceleri de küçük yaştaki ziyaretçilerimizin eğlenceli bir gün geçirmesi adına düzenlenmektedir. Dolphin Showlarımıza katılım sağlayan tüm misafirlerimiz günün erken saatlerinde başlayan bu etkinliğimize katılım sağlayabilir.

Tatil için Alanya’yı tercih etmişseniz düzenlemiş olduğumuz aktivitelere katılarak heyecan ve eğlenceyi bir arada yaşayabilir, dünyanın en güzel coğrafyasında yer alan tabiat güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, turlarımız ve eğlencelerimiz arasından tercihte bulunmak ve bize ulaşarak katılmak istediğiniz etkinliğe rezervasyon yapmak olacaktır. Tüm aktivitelerimiz kaldığınız otellerden alınarak başlayıp aktivite bitiminde otellerinize bırakılarak son bulmaktadır. Bu sebeple herhangi bir transfer sorunu yaşanmaz. Ayrıca tüm aktivitelerimiz, mesleğinde profesyonelleşmiş rehber kadromuz sayesinde eksiksiz bir şekilde yürütülmektedir.

Alanya Dolphin Show Tur Programı

Alanya Dolphin Show eğlence turumuz sabah saat 09.00 da misafirlerimizin kaldıkları otellerden alınması ve eğlence alanına transferiyle başlamaktadır. Sabah otelden alma ve etkinlik sonunda otellere transfer ücrete dâhildir. Yunus ve denizaslanları gösterileri de tur ücretine dâhil,

  • Yunuslarla yüzme,
  • Yemek ve içecekler,
  • Fotoğraf ve videolar
  • Kişisel harcamalar aktivite ücretlerine dâhil değildir.

Alanya Dolphin Show, Alanya Dolphin Show

Dolphin Show aktivitemizde nadir görülen şişe burunlu yunuslar, güney Amerika denizaslanları, kürklü fok balıklarının gösterileriyle coşacak, sevimli hayvanlara dokunarak onlarla iletişim kurabileceksiniz. Toplar ve halkalarla yapılan muhteşem gösterilere eşlik etmek isteyen katılımcılarımızın erken rezervasyon yapması gereklidir. Yunuslarla yüzmek isteyen katılımcıların mutlaka yüzme bilmesi, 6 yaşından büyük olması ve yüzme sırasında üzerinde herhangi bir takı veya aksesuar bulundurmaması gereklidir. Yunuslarla yüzmek isteyen ziyaretçilerin ayrıca epilepsi türünden hastalığı olmaması ve vücudunun herhangi bir bölümünde açık yara bulunmaması zorunludur. Yunuslarla yüzmek isteyenler ayrıca ödeme yaparak bu tür bir etkinliğe dâhil edilmektedir.

Deniz ve okyanusların en sevimli yaratıklarıyla aynı havuz içerisinde yüzmek veya onların sevimli gösterilerini izlemek, çocuklarda hayvan sevgisini geliştirir. Ayrıca hayvanlarla insanlar arasındaki bağları da güçlendirerek çocuklarda sevgi duygusunu geliştiren aktivite, büyükler için de oldukça eğlenceli görsel bir Show şeklinde sunulmaktadır. Fotoğraf vi videolarla ölümsüzleştirebileceğiniz Alanya Dolphin Show, çocuklarınızla birlikte geçirdiğiniz en güzel anlar arasında yerini alacak. Bu bir ömür boyu unutulmayacak bir anı olarak kalacaktır.